IMG 20180925 WA0006 01

Nieuw en vernieuwd

In de wintermaanden is er achter de schermen hard gewerkt. De ondernemers zijn druk geweest: er is vernieuwd en verbouwd. Van West naar Oost gaan we ze even langs.

West

DA Drogisterij & Parfumerie Marlies Mast is verhuisd. Het vertrouwde assortiment in de grote vernieuwde winkel is nu te vinden in de Torenstraat. Bij Paviljoen De Walvis kun je weer genieten van het prachtige uitzicht over het Groene Strand en de Noordsvaarder op het nieuwe terras. 't Sprookjesbos heeft een nieuwe naam en nieuw concept: Kom onbeperkt genieten bij het Proeflokaal van diverse gerechtjes voor een vaste prijs. De Schylger Vakwinkel gaat door onder een nieuwe naam en concept: vanaf nu haal je nieuwe gordijnen, behang, verf, zonwering en vloeren bij Maud Interieur en Meer. Ook voor interieuradvies kun je hier terecht. Hou je van sporten? Twee nieuwe sportlocaties openden onlangs hun deuren: Feel Fit in de Verlengde Boomstraat en Island Gym (een samenwerking van MooiWeer en Dansen & Sporten op Terschelling) in de Sportlaan. Begin dit jaar is er ook een barbershop bijgekomen genaamd ‘Cut the Crab’. Mannen kunnen hier terecht voor een knipbeurt en het trimmen van de baard.
Tijs Knop heeft ook een extra vestiging geopend in de Raadhuisstraat: Knop ebike shop. Een fietsenwinkel bestaande uit een showroom met nieuwe (elektrische) fietsen, fietsaccessoires en fietsonderdelen.

Midsland

In Midsland vind je ook een paar nieuwe ondernemingen. Versgebakken brood, belegde broodjes en gebak kun je nuttigen of meenemen bij De Bakker in de Oosterburen. In de voormalige Boekhandel Rosenberg vind je nu chocolaterie Chocmans: chocolade, bonbons en workshops. Ook heeft de Primera haar deuren geopend tegenover de kerk, waar je terecht kan voor tijdschriften, boeken, wenskaarten, kansspelen en meer. Buitenleven heeft een nieuwe naam 'Noord wonen', en is verhuisd naar iets verderop tegenover de kerk. Danscafé De Stoep en Bar Dancing Wyb aan de Oosterburen hebben een verbouwing achter de rug en ’t Wapen van Terschelling heeft een nieuwe keuken.

Formerum

In Formerum is ook hard gewerkt deze winter. De Rustende Jager heeft een geheel nieuwe keuken gekregen en ook het restaurant is opgefrist. Na 3 maanden is het team weer klaar om gasten te ontvangen. Daarnaast is de Jumbo in een nieuw jasje gestoken. De supermarkt in Formerum is vernieuwd en verduurzaamd.

Hoorn

Ook Hoorn heeft twee nieuwe ondernemers. Tapas Restaurant De Reis wordt sinds maart gerund door trotse, nieuwe eigenaren Astrid en Ruben. Ze staan te popelen om hun gasten te verblijden met lekkere tapas en drankjes.

Die Sicherheit von:

VVV Terschelling

Sicher zahlen mit:

VVV Terschelling

Anmelden

Möchten Sie persönliche Tipps für Ihren Urlaub? Dann melden Sie sich für den Newsletter an