Puur Terschelling maakt ritten van 2 uur met onervaren ruiters. Wij rijden in kleine groepjes van maximaal 6 paarden afwisselend in stap en draf.
Lees meerBeschrijving
Er wordt niet gegaloppeerd. Natuurlijk gaan we met de beginners over het strand. Ervaring is niet noodzakelijk voor deze buitenrit, wel zult u zelf het paard 'besturen'. Onder de onervaren ruiter verstaan wij personen (vanaf 8 jaar) die nog nooit op een paard gezeten hebben tot minder dan 3 jaar ervaring hebben.
Komende data
Kenmerken
Type
- excursie
Thema's
- Voor groepen
- Actief en sportief
- Duurzaam
Actief en sportief
- Paardrijden
Kaart & omgeving
Oosterend
Oosterend was ooit het meest oostelijke puntje van Terschelling. Hier hield het eiland vroeger op. Maar het eiland is gegroeid. Nu ligt Oosterend aan de rand van de uitgestrekte wildernis van Europees Natuurreservaat en Dark Sky Park de Boschplaat. Waddenzee Unesco Werelderfgoed ligt hier letterlijk voor de deur. Het dorp zelf is klein, maar fijn. Er zijn enkele restaurants, fietsverhuur, kleine supermarkt, overnachtingsmogelijkheden, een aantal veehouders en een kaasmakerij.