Met de boot naar Terschelling, reizen van Harlingen naar het eiland

Met de boot naar Terschelling

De boot (veerdienst) tussen Harlingen en Terschelling wordt gevaren door Rederij Doeksen. Dagelijks brengt ms Friesland de vele passagiers, auto’s en fietsen van en naar het eiland. De overtocht duurt ca 1 uur en 45 minuten. Aan boord van ms Friesland zijn verschillende salons voorzien van zelfbedieningsbuffetten, een kindersalon, een bar en een a la carte restaurant.

Daarnaast varen de comfortabele snelboten Tiger en Koegelwieck in 45 minuten van en naar Terschelling en ze onderhouden de verbinding tussen Terschelling en Vlieland. Op de sneldienst worden geen auto’s en fietsen vervoerd.

Dankzij onze fijne samenwerking met de rederij kunt u snel en gemakkelijk, na het afronden van het boeken van uw huisje of hotel op deze VVV site, ook de boot boeken!

Boekt u een LASTMINUTE of een ARRANGEMENT? Dan geniet u van 20% korting voor de personen. U dient de overtocht dan wel telefonisch bij ons bij te boeken op 0562-443000.

Meer informatie: 

Reizen naar Harlingen
Overnachten en Parkeren in Harlingen
Met de boot naar Terschelling
Vervoer op Terschelling
Tijdens Oerol op Terschelling
Auto of fietsen huren op Terschelling
Met uw eigen boot naar Terschelling

Met de bus en/of taxi op Terschelling

Dagarrangementen naar Terschelling