Rustig gelegen midden in het dorpje op een paar minuten loopafstand van het Hoornse Bos en natuurgebied "De Koegelwieck". Het hotel heeft 1 knusse standaardkamer met douche/toilet, tv en telefoon. Daarnaast heeft het hotel 2 suites te weten de "Ierland Suite" en "Suite 34". Beide hebben douche, toilet (apart van elkaar), tv, koffie/thee faciliteiten,een schrijftafel, comfortabele fauteuils en 2 x 1pers.boxspringbed (aan elkaar). Suite 34 heeft een smartTV en de Ierland Suite beschikt over een DVDspeler en audioapparatuur met een docking station.
Hotel
- Max 1 persoon
- Hotel
- Internet aanwezig
- Vakantiepark
Beschrijving
Alle kamers beschikken over draadloos internet. In het Ierse eethuisje worden vanaf 17.30 uur eilander én Ierse specialiteiten geserveerd.
De standaardkamer en de suites bevinden zich op de eerste verdieping van het hotel.
Als gast van de standaardkamer hebben wij koffie en thee faciliteiten voor gezamenlijk gebruik op de eerste verdieping.
De kamers worden dagelijks opgefrist en voorzien van schone handdoeken.
Prijzen en beschikbaarheid
Beoordelingen
Hier wil ik graag terugkomen.
Goede ligging, prettige gastvrouw, gezellige kamer
Zeer nette accommodatie, heerlijk ontbijt, vriendelijke eigenaar! Wij komen zeker terug!!!
Mooie ligging, rustige plek. Echt het eilandgevoel
Fijn hotel midden op het eiland
Sfeervolle inrichting. Heel gastvrij. Eten is uitstekend!
Heel goed ontbijt
Douche/WC wat krap, verder prima in orde.
zeker voor herhaling vatbaar
-
Pagina's
- 1
- 2
- ›
- »
Kenmerken
Algemeen
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
- Internet aanwezig
Kenmerken
- Type accommodatie: Hotel
- Aantal personen (minimum): 1
- Aantal personen (maximum): 1
- Aantal badkamers: 1
- Aankomsttijd: 15:00
- Vertrektijd: 10:00
Wellness
- Warm water douche
Buitenvoorzieningen
- Terras
Audio / internet
- TV
- DVD-speler
Kaart & omgeving
Hoorn
Hoorn ligt ten oosten van Lies en ten westen van Oosterend. Karakteristiek is middeleeuwse kerk. De Sint Janskerk is gebouwd in de 13e eeuw en is daarmee de oudste kerk van Terschelling. Naast de kerk hangt 'de Sjouw'. Deze tijdbal werd gehesen om aan het werkvolk in de wijde omtrek te laten weten dat het tijd was voor het eten.
Hoorn is een langgerekt dorp met van oorsprong verspreide bebouwing van boerderijen en woningen. Eén van de oudste gebouwen van het dorp is de strandvonderijschuur, nog vrijwel in oorspronkelijke staat. Vroeger werden hier de gejutte spullen opgeslagen. Tegenwoordig vind je er een aantal winkels, restaurants en bezoekboerderijen.
Ook kent Hoorn een aantal markante plekken en mensen. Een van de markante bewoners was Jean Dulieu, de bedenker van Paulus de Boskabouter. Aan de boskant van Hoorn ligt nu dan ook het spannende kabouterpad.