Groepsaccommodatie de Horper Wielen
Sfeervolle groepsaccommodatie gelegen in de polder bij Midsland

Groepsaccommodatie De Horper Wielen – Ruim en gezellig nabij Baaiduinen en Midsland Aan de wadkant, vlak bij de dorpen Baaiduinen en Midsland met winkels, supermarkt en horeca, ligt De Horper Wielen. Deze groepsaccommodatie is ideaal voor vriendengroepen, families en zakelijke bijeenkomsten en combineert comfort met veel ruimte en gezelligheid. Gezamenlijke ruimtes * Eetgedeelte (zuidzijde): grote, lange tafel (8–10 personen) en 7 kleine tafels (2–3 stoelen), boekenkast, spelletjes, smart TV en HEOS bluetooth speaker. * Bar met 3 koelingen. * Woonkamer (noordzijde): twee 4-zitsbanken, twee fauteuils en een salontafel. * Buffetruimte achter eetgedeelte en woonkamer, ideaal voor ontbijt of maaltijden. * Keuken: volledig ingericht met 5-pits gasfornuis met oven, afzuigkap, vaatwasser, tosti-ijzer, grillplaat, grote pannen, au-bain-marie schalen, servies en bestek. Twee koelkasten aanwezig. * Extra voorzieningen**: koffiezetapparaat, wasmachine en droger. Slaapkamers & badkamer: In totaal 10 slaapkamers, waarvan: * 8 kamers met twee eenpersoonsbedden. * 2 kamers met een tweepersoonsbed (als eenpersoonskamer verhuurd). Elke slaapkamer beschikt over een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel, plus zitje en kastruimte. * Begane grond: ruime slaapkamer zonder treden, geschikt voor mindervalide gasten. * Hal: 3 slaapkamers bereikbaar met 4 treden en extra toilet. * Bovenverdieping: 6 slaapkamers, waarvan één met zuidelijk terras en drie met uitzicht over de weilanden aan de noordkant. Er is een ruime tuin met meerdere zitjes en schaduwplekken aan de noordkant en zuidkant. Een eigen parkeerplaats met plaats voor fietsen en drie auto's.


Eigenschappen

Vakantiehuis
Kaard
20 personen
2 huisdieren max.
10 badkamers
11 toiletten
10 slaapkamers
Accommodatie GA-Horp

Kenmerken Vakantiehuis

Type accommodatie

  • Groepsverblijf

Ligging

  • Vrijstaand
  • Buiten het dorp

Algemeen

  • Rookvrij
  • Wifi privé
  • Dekbedden

Sanitair

  • Separaat toilet
  • Douche
  • Toilet in badkamer

Apparatuur

  • Vaatwasser
  • Wasmachine
  • Oven
  • Koelkast met vriesvak
  • Vriezer

Buiten

  • Eigen parkeerplaats
  • Tuin
  • Terras

Gedeelde faciliteiten

  • Parkeerterrein
  • Wasfaciliteiten

Ligging

Hotel de Horper Wielen ligt in het rustige dorpje Kaard, midden op het prachtige eiland Terschelling. Dankzij de centrale ligging ben je omgeven door natuur, met de Waddenzee op slechts een paar minuten lopen en het Noordzeestrand op een kwartier fietsen. Daarnaast ben je binnen vijf minuten fietsen in het gezellige dorp Midsland, waar je diverse winkels, restaurants en cafés vindt. Of je nu de rust van de natuur zoekt of de levendigheid van het dorp, onze locatie biedt het beste van beide werelden. Tussen 10 november en 1 mei wordt de Horper Wielen als groepsaccommodatie aangeboden.

In de buurt

Waddenzee

451 meter

Bushalte

570 meter

Fietsverhuur

1,1 kilometer

Dorpscentrum

1,2 kilometer

Supermarkt

1,2 kilometer

Bos

1,2 kilometer

Pinautomaat

1,6 kilometer

Noordzeestrand

3 kilometer

Overdekt openbaar zwembad

3,3 kilometer

Veerhaven

4,1 kilometer

Natuurgebied de Noordsvaarder

4,6 kilometer

Natuurgebied de Boschplaat

9 kilometer

Waddenzee

451 meter

Bushalte

570 meter

Fietsverhuur

1,1 kilometer

Dorpscentrum

1,2 kilometer

Supermarkt

1,2 kilometer

Bos

1,2 kilometer

Pinautomaat

1,6 kilometer

Noordzeestrand

3 kilometer

Overdekt openbaar zwembad

3,3 kilometer

Veerhaven

4,1 kilometer

Natuurgebied de Noordsvaarder

4,6 kilometer

Natuurgebied de Boschplaat

9 kilometer

Bijzonder aan deze accommodatie

Deze accommodatie is bijzonder omdat je bij elke slaapkamer je eigen sanitair hebt.

Wifi privé icon

Wifi privé

Nespresso icon

Nespresso

Wasfaciliteiten icon

Wasfaciliteiten


Belangrijk om te weten

Groepsaccommodatie de Horper Wielen wordt tussen november en april verhuurd voor groepen. De periode mei tot en met oktober wordt het verhuurd als hotel/pension met ontbijt. Handdoeken en bedlinnen zijn inclusief de huursom. Het bedlinnen en de handdoeken liggen voor je klaar op het bed. Het bed dient nog wel opgemaakt te worden.

Inchecken tussen:

16:00 uur - 20:30 uur

Uitchecken voor:

10:00 uur

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum


Verhuurd door

Tips van de verhuurder

Begin je dag vroeg met een verfrissende wandeling naar Het Boompje van Hee, Terschelling (ongeveer 20 minuten lopen) en geniet van een spectaculaire zonsopgang. Voor de perfecte lunch en heerlijke koffie is Pura Vida Foodbar in Midsland een absolute aanrader - op loopafstand van de accommodatie. Pak 's middags de fiets voor een tocht naar het strand, waar je heerlijk kunt uitwaaien tijdens een lange strandwandeling. De combinatie van waddendijk, polder en strand maakt deze locatie uniek voor natuurliefhebbers!

  • Veilig betalen

  • Eigen waarborgfonds

  • Direct boekbaar aanbod

  • Beste prijs

  • Wij wonen er zelf

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief