't Roefke is een zeer gerieflijk en comfortabel "zomerhuisje", vrijstaand met veel privacy, rustig gelegen aan de duinrand. 't Roefke is voorzien van vloerverwarming, wifi en is rookvrij.
Huisje 't Roefke - Oosterend
Vakantiehuis
- Max 2 personen
- 1 slaapkamer
- Vakantiehuis
- Internet aanwezig
Beschrijving
Woonkamer is 11,5 m2 met een marmer plavuizenvloer, 2-zitsbank + 1 fauteuil met een schuifpui naar het terras.
Compleet ingerichte keuken met 4-pitskookplaat, koelkast, magnetron, koffiezetapparaat, citrusper, broodrooster en waterkoker.
De badkamer is voorzien van ligbad met aparte douche, toilet en wastafel.
Er is een slaapkamer gelijkvloers met 2 x 1 persoonsboxspring bed (90 x 200).
Beschut terras met tuinmeubels, parkeerplaats op eigen terrein, gezamenlijke berging om electrische fietsen op te laden.
Prijzen en beschikbaarheid
Beoordelingen
Compleet en schoon huisje, maar erg gedateerd
De locatie is heerlijk als je op zoek bent naar een rustige plek waar je binnen een minuut in de natuur kunt verdwijnen. De nieuwe keuken is erg fijn en heeft alle keukenspullen die je nodig hebt. De accommodatie is precies ruim genoeg voor twee mensen.
prima plek om even tot rust te komen in deze enerverende corona-tijd.
zo buiten de vakantie-periode is Oosterend een oase van rust, liggend in een gebied met overweldigende natuur
een heerlijk plekje
in een midweek ervaren
Fijn huis op een goeie plek! !
Vriendelijke belangstellende mensen. Tuin wat minder
Wat een superplek! Je loopt/ fiets zo de natuur in of naar de strandtent.
Voelt een beetje als thuiskomen bij deze lieve eigenaren.
Pagina's
- 1
- 2
- ›
- »
Kenmerken
Algemeen
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
- Internet aanwezig
Kenmerken
- Type accommodatie: Vakantiehuis
- Aantal personen (minimum): 1
- Aantal personen (maximum): 2
- Aantal slaapkamers: 1
- Aantal badkamers: 1
- Aantal woonlagen: 1
- Woonoppervlakte: 11 m2
- Aankomsttijd: 15:00
- Vertrektijd: 10:00
Wellness
- Ligbad
- Warm water douche
Buitenvoorzieningen
- Terras
- Terrasmeubelen
Audio / internet
- CD-speler
- DVD-speler
- Flatscreen TV
Privacy
- Privacy
Verwarming
- Vloerverwarming
Overig
- Stofzuiger
- Schoonmaakmiddelen
- Filter koffiezetapparaat
Hotel
- Waterkoker
Kaart & omgeving
Oosterend
Oosterend was ooit het meest oostelijke puntje van Terschelling. Hier hield het eiland vroeger op. Maar het eiland is gegroeid. Nu ligt Oosterend aan de rand van de uitgestrekte wildernis van Europees Natuurreservaat en Dark Sky Park de Boschplaat. Waddenzee Unesco Werelderfgoed ligt hier letterlijk voor de deur. Het dorp zelf is klein, maar fijn. Er zijn enkele restaurants, fietsverhuur, kleine supermarkt, overnachtingsmogelijkheden, een aantal veehouders en een kaasmakerij.
Afstanden
- Zee: 2,3 km
- Strand: 2,2 km
- Duinen: 100 m
- Centrum: 7,2 km
- Bushalte: 290 m
- Winkels: 550 m
- Bos: 2,2 km
- Overdekt zwembad: 12,4 km