Activiteiten op Terschelling, actief, sportief, excursies

Activiteiten op Terschelling

De activiteiten op Terschelling zijn divers en voor elke doelgroep is wat wils. De meeste activiteiten op Terschelling vinden plaats in de buitenlucht. Gelukkig valt het weer altijd mee, want de zon op Terschelling schijnt gemiddeld twee maal zo vaak als op het vasteland.

De activiteiten op Terschelling hebben we voor je in categorie├źn verdeeld om een beter overzicht te krijgen. Klik hier rechts op het oranje icoon voor een gespecificeerd aanbod.

Totale aanbod van excursies en activiteiten

Informatiekrant De Sjouw: Onmisbaar tijdens je vakantie: De Sjouw! Alle excursies, musea, activiteiten, busdienstregeling, bootdienstregeling en veel wetenswaardigheden over Terschelling in een handige informatiekrant. Bestel de Sjouw online of koop 'm bij het VVV kantoor op Terschelling, schuin tegenover de aanlegplaats van de veerboot, achter de kastanjeboom.