Paarden terschelling terpstra strand2 800x600

Activiteiten op Terschelling

VVV Terschelling biedt een keur aan activiteiten, excursies en workshops voor nog meer vakantiepret. Al onze activiteiten kun je direct online boeken op deze website. De tickets ontvang je meteen in de mail!

Activiteiten in de natuur
Speciaal voor natuurliefhebbers: mooie en leerzame excursies met een boswachter van Staatsbosbeheer. Een verkenningstocht naar de Boschplaat, zeehonden spotten met een kano op het wad of overleven en hutten bouwen in het bos?

Sportieve activiteiten
Kan of wil je niet stilzitten tijdens je vakantie op Terschelling? Het eiland biedt ruimte voor heel veel sportieve activiteiten! Blokarten op het brede strand, paardrijden, klimmen in het Klimbos met de kinderen, suppen, het kan allemaal. Of pak de fiets of mountainbike voor een ontdekkingstocht door de verschillende landschappen, de natuur is een belevenis op zich!

25 jul1 augBewerken

25 juli – 1 augustus 2024

0 excursies

juli ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

augustus ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief