1648 Pur Sang

Bij 1648 Pur Sang kun je terecht voor natuurvoeding, biologische groenten, fruit en natuurlijke lichaamsverzorging. Ook vind je hier Terschellinger kazen, honing en eilander lekkernijen. Nieuw is de afdeling TOKO 10 met Aziatische producten.

Lees meer
Oosterburen
23
8891 GA
Midsland
+31-562-44 8090

Beschrijving

Bij 1648 Pur Sang kun je terecht voor natuurvoeding, biologische groenten, fruit en natuurlijke lichaamsverzorging. Ook vind je hier Terschellinger kazen, honing en eilander lekkernijen. Nieuw is de afdeling TOKO 10 met Aziatische producten.

Kenmerken

Winkels

  • Eiland producten

Eten en Drinken

  • Lokaal eten
  • Biologisch

Kaart & omgeving

Midsland

Midsland is, op West-Terschelling na, het grootste dorp op Terschelling. Het ligt - zoals de naam al zegt -, ongeveer in het midden van het eiland. Rond de Meslânzer kerk vind je een veelzijdige plek met een rijke historie waar je uren kunt rondlopen. Achter de gevels van de vele rijksmonumenten vind je allerlei leuks en lekkers. Lekker rondstruinen en shoppen, pak een terrasje of ga dansen!

Midsland is het hart van evenementen zoals Rock'n Roll Street, de Sint Jans Draverij met ongezadelde paarden, de Beestenmerk, de Midwintermarkt en uiteraard beleef je er tijdens het theaterfestival Oerol volop straattheater en muziek.

Het ware hart van het dorp is de kruiskerk uit 1880 met de oude begraafplaats. Hier houdt men de burenplicht in ere: bij een overlijden regelen de buren de begrafenis. Dan gaan ook de terrassen leeg, worden de vlaggen gestreken en toont men respect door even letterlijk stil te staan.

De zekerheid van:
VVV
Veilig betalen met:
iDEAL