Boot naar Terschelling

Beschikbaarheid Boot naar Terschelling

Via onderstaande link krijg je een overzicht van de beschikbare plaatsen op de boot van en naar Terschelling. Kies je gewenste datum en je ziet welke afvaarten naar Terschelling en Harlingen beschikbaar zijn.

Gewoonlijk start de verkoop van boottickets voor het volgende jaar op 1 november. In verband met de brandstofcrisis, is besloten dit moment met een maand uit te stellen naar 1 december a.s. Deze extra tijd is nodig om de dienstregeling en jaarroosters aan te passen omdat de Friesland als hoofdboot gaat varen.

Overtocht boeken

Gewenste datum gevonden? Boek nu je overtocht via Rederij Doeksen >>

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief