Het eilandgevoel volgens hille van dieren

Het eilandgevoel volgens Hille van Dieren

Hille van Dieren: Deskundige op het gebied van scheepsrampen en -wrakken, oprichter van het Wrakkenmuseum van Terschelling

“Het eilandgevoel is voor mij de vrijheid die ik heb als ik op het strand loop of wanneer ik op het strand rijd in mijn oude jeep richting de Boschplaat. Het oneindige gevoel dat ik daar krijg, zeker als ik er alleen ben, is geweldig. Op Terschelling wonen geeft me een fijn gevoel, ik zou er ook nooit van mijn leven meer af willen. Dat gevoel zit in de genen.”

Het hoge duin aan de westkant van Het Griltjeplak is volgens Hille de mooiste locatie van Terschelling. “Het is een prachtig duingebied waar mijn overleden vrouw Hillie ook graag kwam. Als je bovenop het duin staat zie je Vlieland, de Noordsvaarder, de verstuivingen bij paal 3 en je kunt kijken tot aan paal 8 aan toe.”

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief