Blauwborst 16

Nationale Vogelweek op Terschelling

Van 9 t/m 17 mei organiseert Vogelbescherming Nederland samen met gidsen en natuurliefhebbers in het hele land de Nationale Vogelweek. Het doel? Zoveel mogelijk mensen laten ervaren hoe leuk en ontspannend vogels kijken is – of je nu voor het eerst een verrekijker oppakt of al jaren geniet, iedereen is welkom!

Ook op Terschelling kun je dit jaar mee. Je hebt geen ervaring nodig, alleen een beetje nieuwsgierigheid. Een verrekijker wordt aangeraden. De gids heeft ook een telescoop mee.
Aanmelden is gratis. Doe je mee?

Ochtendwandeling door de duinen bij West aan Zee

In de vroege ochtend zijn de duinen vol leven. Zingende nachtegaal, jagende kiekendief en een foeragerende tapuit. Tijdens de wandeling van ongeveer 5 km neemt de gids je mee het gebied in en verteld over de vele vogels die hier leven.

Datum: zaterdag 9 mei 2025
Tijd: 07:00 uur
Locatie: Start bij de Reddingbootschuur (einde parkeerplaats van West aan Zee)
Duur: ongeveer 2,5 uur

Ook leuk:

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief