8,8 Heerlijk


Plastic recycling workshop

Verander aangespoeld plastic in nieuwe producten samen met De Jut Fabriek Terschelling. Stroop je mouwen op en duik in de wereld van plastic afval dat is gejut van het Terschellinger strand. Correctie, duik in de wereld van deze grondstof: aangespoeld plastic afval. Tijdens deze workshop gaan we samen de werkplaats in, om van gejut plastic een nieuw product te maken. Je gaat het plastic sorteren, vermalen en omsmelten tot je eigen, zelfgemaakte en unieke product. Zo houden we samen het strand schoon en bewijzen we dat mooie producten ook van gerecycled materiaal gemaakt kunnen worden. Duur workshop: 1.5 uur Geschikt voor : 6+ jaar De workshop gaat alleen door bij minimaal 4 personen. Kinderen t/m 12 jaar kunnen alleen deelnemen aan een workshop, wanneer er ook een volwassene ticket wordt gekocht.

Praktisch

  • 4 tot 8 personen

  • Lies

  • Workshop en Jutten

  • alle leeftijden


Locatie


Belangrijk om te weten

Kinderen t/m 12 jaar kunnen alleen deelnemen wanneer er tenminste één betalende volwassene aanwezig is. Het bedienen van deze machines is vanaf 13 jaar en altijd onder begeleiding. De workshop is op de 1e verdieping en niet rolstoel vriendelijk.


Selecteer een datum

februari ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

maart ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

april ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

mei ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juni ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juli ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

augustus ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

september ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

oktober ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

november ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

december ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

januari ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

februari ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

maart ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

april ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

mei ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juni ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juli ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

augustus ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

september ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

oktober ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

november ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

december ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

januari ‘28

ma
di
wo
do
vr
za
zo

februari ‘28

ma
di
wo
do
vr
za
zo

Beoordelingen van gasten

8,8

Heerlijk
Activiteit
8,8
Gastvrijheid
9,1
Prijs/kwaliteit
8,4

9

Een privé workshop, waarin we veel geleerd hebben

We hebben afgelopen maandag een leuke workshop mogen volgen bij Guus. Veel geleerd en gedaan. Leuk om je eigen product te mogen maken. Vandaag ook nog meegeweest met jutten vanuit De Jutfabriek, wederom een leerzame ervaring! Erg leuk om zowel de workshop als het jutten met kinderen te doen.

8,7

Voldaan gevoel!

Prachtige en originele activiteit! Mooi om te zien wat jullie met afval mogelijk maken en ons als deelnemer daar in meenemen.

8,7

Leerzaam en ontspannen: doen De Jutfabriek

Inspirerende en ontspannen workshop bij de De Jutfabriek. Guus legt op een enthousiaste en begrijpelijke manier uit hoe belangrijk het milieu en hergebruik zijn. De combinatie van bewustwording en zelf aan de slag gaan maakt het extra waardevol. Het zet aan tot nadenken over afval en duurzaamheid. Eigenlijk zou dit al op de basisschool gegeven moeten worden. Een absolute aanrader!

De Jutfabriek

Samen met de Milieujutter Terschelling zorgen we ervoor dat strandafval een nieuw leven krijgt. Van de Milieujutter ontvangen wij het aangespoelde plastic in onze werkplaats. Het strandafval wordt schoongemaakt, gesorteerd en versmolten. Daarna wordt het afval met een speciale shredder tot miniscule stukjes vermalen. Van dit granulaat worden weer nieuwe producten gemaakt. De producten worden daarna verkocht in diverse winkels op Terschelling.

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief