8,4 Erg goed


Zeehondentocht met snelle RIB- I Like Terschelling

Zeehonden spotten op Terschelling: een onvergetelijke ervaring op het water! Vaar mee met I Like Terschelling over de Waddenzee in een comfortabele en snelle RIB-boot naar de zandbanken waar zeehonden spelen en zonnen. Deze nieuwsgierige dieren zwemmen vaak vlak langs de boot, een magisch moment voor jong en oud! Daarnaast deelt schipper Douwe onderweg leuke weetjes en verhalen over de verschillende soorten zeehonden en Waddenzee. Deze tocht is een combinatie van natuur, snelheid en ontdekking. Ideaal voor gezinnen, stellen, vriendengroepen én natuurliefhebbers. Ga je mee op deze unieke zeehondentocht vanaf Terschelling?

Praktisch

  • 4 tot 10 personen

  • West-Terschelling

  • Zeehondentocht en Wadden

  • alle leeftijden, kinderen en volwassenen


Locatie

De RIB boot ligt aan de drijvende steiger tegenover restaurant La Boya aan de Willem Barentszkade 39 te West-Terschelling.


Belangrijk om te weten

- Kinderen vanaf 5 jaar zijn van harte welkom aan boord - Voor iedereen ligt er een zwemvest klaar, zodat je veilig kunt genieten van de zeehondentocht - Is het nat of winderig? Geen zorgen, we hebben regenpakken voor je klaar staan - Voor zwangere vrouwen is deze tocht helaas niet geschikt - De tocht duurt ongeveer 1 uur - Het is aan te raden om warme en winddichte kleding te dragen, ook in de zomer - We varen met kleine groepen zodat iedereen goed kan genieten en het persoonlijk blijft


Selecteer een datum

oktober ‘25

ma
di
wo
do
vr
za
zo

november ‘25

ma
di
wo
do
vr
za
zo

december ‘25

ma
di
wo
do
vr
za
zo

januari ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

februari ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

maart ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

april ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

mei ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juni ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juli ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

augustus ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

september ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

oktober ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

november ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

december ‘26

ma
di
wo
do
vr
za
zo

januari ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

februari ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

maart ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

april ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

mei ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juni ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

juli ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

augustus ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

september ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

oktober ‘27

ma
di
wo
do
vr
za
zo

Beoordelingen van gasten

8,4

Erg goed
Activiteit
8,8
Gastvrijheid
8
Prijs/kwaliteit
8,3

9,7

gewoon doen!

Ik was verrast zoveel zeehonden zo dichtbij te kunnen zien, interssante info gekregen over de dieren gekregen. Het snelle varen met de boot was super ! vogende keer ga ik graag voorin want ik ga zeker nog eens deze tocht boeken

Wat leuk om te horen! Dank voor je enthousiaste review en tot de volgende keer.


8

Leuke ervaring en fantastisch dat we even lekker gingen racen.

Erg leuk.

Fijn dat jullie zo genoten hebben! Dank voor de tip, hopelijk hebben jullie het aangegeven zodat we direct konden helpen? We nemen het mee voor de volgende keer!


8,3

Ze zorgen voor een onvergetelijke ervaring!

Veel zeehonden gezien en de schipper zorgde voor spektakel met de boot door veel bochten en snel te gaan! Erg leuk

Geweldig dat jullie zo genoten hebben van de tocht én de zeehonden! Bedankt voor jullie mooie woorden.


I Like Terschelling - zeehondentochten

I Like Terschelling - zeehondentochten

Zeehonden spotten op Terschelling: een onvergetelijke ervaring op het water! Vaar mee met I Like Terschelling over de Waddenzee in een comfortabele RIB-boot naar de zandbanken waar zeehonden spelen en zonnen. Deze nieuwsgierige dieren komen ook vaak vlakbij de boot zwemmen, een magisch moment voor jong en oud! Daarnaast deelt schipper Douwe onderweg leuke weetjes en verhalen over de verschillende soorten zeehonden en Waddenzee. Een avontuur geschikt voor jong en oud: gezinnen, stellen, vriendengroepen én natuurliefhebbers. Ga je mee?

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief