Huifkartochten op terschelling

Huifkartochten op Terschelling

Waar kun je een mooiere huifkartocht maken dan in de prachtige Terschellinger natuur. Er zijn gezellige, leerzame en avontuurlijke huifkartochten voor jong en oud. Ga mee 'Op e riid', zoals het op zijn Terschellings heet. Een must-do als je Terschelling echt wil beleven!

Zo rijden er nog echte driespan karren naar de Boschplaat, zoals het vroeger ging. Heerlijk de natuur in met onderweg een echt bakkie leut van het houtvuurtje. Picknickmand mee, een juttertje, een speelman op de bok. Genieten.

Natuurtochten
In het voorjaar neem je een huifkartocht naar de meeuwenkolonie, of je gaat met paard en wagen garnalen vissen op het strand, jutten langs de vloedlijn. Of leer alles over het leven in de eendenkooi. Voor wie liever zelf rijdt zijn er rijpaarden te huur.

Excursies huifkartochten

20 mrt27 mrtBewerken

20–27 maart 2023

0 excursies

maart ‘23

ma
di
wo
do
vr
za
zo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

april ‘23

ma
di
wo
do
vr
za
zo

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief