Het eilandgevoel volgens flang

Het eilandgevoel volgens Flang Cupido

Flang Cupido: Oprichter van kookstudio Flang in de pan, wildplukker, medeoprichter van de zilte groentetuin, voorzitter van de Willem club Terschelling en eigenaar van B&B De Postoari.

"De mooiste plek op het eiland is de Waddendijk bij Lies"

Als geboren en getogen eilander omschrijft Flang het eilandgevoel als volgt: “Ik voel mij uitverkoren om op het eiland Terschelling te kunnen en mogen wonen. Daarnaast is het typisch voor Terschelling dat we het hier met z’n allen doen. In mooie en verdrietige tijden, iedereen denkt om elkaar.”

“De mooiste plek op het eiland is de Waddendijk bij Lies. Daar kun je prachtig over het wad kijken. Met helder weer kun je zelfs alle Waddeneilanden en het vaste land zien. Laatst was ik er vroeg, vlak voor zonsopgang. De vuurtorenlichten van alle Waddeneilanden stonden nog aan, dat was een geweldig gezicht.”

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief