Het eilandgevoel volgens marloes fopma

Het eilandgevoel volgens Marloes Fopma

Marloes Fopma: Creatief ondernemer en verhalenjutter van Terschelling onder de naam Eilandmeisje

“Ik ervaar het eilandgevoel in de weidsheid, de stilte en dat ik mij hier enorm bewust ben van alle elementen. De wind, zon, regen of bijvoorbeeld wanneer het mistig is. Maar ook van de seizoenen, die vind je hier letterlijk in de natuur terug.”

Marloes heeft veel favoriete plekken op het eiland, maar op dit moment kiest zij voor het wad bij de Oeltjes, een kleine kwelder bij Oosterend. “Daar liggen mooie basaltblokken waar ik dagelijks even zit om vogels te bestuderen. Een nieuwe interesse van mij waar ik veel mee bezig ben. Om daar te mogen zijn, daar word ik heel intens gelukkig van.”

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief