Het eilandgevoel volgens walter visser

Het eilandgevoel volgens Walter Visser

Walter Visser: Eigenaar van Schoonmaakbedrijf Bloem en filmprogrammeur bij Filmfestival Terschelling en TOF (Terschelling Openlucht Filmfestival)

Het eilandgevoel heeft voor Walter een directe link met de zee, waar hij met een beetje mazzel elke dag in ligt.

“Hoe langer ik hier woon, hoe mooier ik het eiland vind en hoe meer respect ik krijg voor de zee. De zee is voor mij eilandgevoel. Ook als we op vakantie gaan, gaan we naar een eiland of in ieder geval naar een plek aan zee.”

Paal 7 is voor Walter de mooiste plek op Terschelling. “Ik maakte daar graag mijn ronde met onze honden Wilson en Sophie. Boven op het duin keken we naar de zee, bij mooi weer doken we er even in en via het strand liepen we terug. Op die plek ben ik zo vaak gelukkig geweest om niks.”

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief