Wat te doen met kinderen op terschelling

Wat te doen met kinderen op Terschelling

Terschelling is bij uitstek geschikt voor een langer of korter verblijf met kinderen. Het is dichtbij, dus niet ver rijden, en toch voelt het alsof u ver van huis bent. De overtocht met de boot is voor kinderen al een hele belevenis en eenmaal op het eiland aangekomen is er voor kinderen van alles te beleven en te ontdekken.

Met Staatsbosbeheer
Staatsbosbeheer organiseert in het zomerseizoen regelmatig excursies die speciaal gericht zijn op kinderen. Meer informatie hierover staat ook in informatiekrant De Sjouw en is te verkrijgen bij VVV Terschelling.

Naar de dieren
Gek op ponyrijden, dan kan dat bij 'De Prairie' in Formerum. Daarnaast zijn er diverse schapenkaasboerderijen met kijkmiddagen op het eiland. Ezelritjes speciaal voor de kinderen doe je bij Puur Terschelling in Oosterend.

Korte huifkartochten zijn erg geschikt voor kinderen en bieden alle huifkarbedrijven op het eiland aan. Uiteraard zijn er talloze speciale kinderactiviteiten, waaronder met de Waddenvereniging naar het Wad.

Klik hier voor een overzicht van alles wat er te doen en te ontdekken valt voor kinderen.

29 mei5 junBewerken

29 mei – 5 juni 2024

0 excursies

mei ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

juni ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief