Shopping

Week van de Stenen Winkel

Kom langs tijdens de Week van de Stenen Winkel. Van 13 t/m 19 mei zijn er leuke acties, kortingen en proeverijen bij de deelnemende ondernemers.

De gehele week krijg je bij jouw horecabezoek een WvdSW kaartje mee. Koop vervolgens iets bij 1 van de deelnemende bedrijven en lever dit kaartje in bij het afrekenen. Wie weet wordt jouw kaartje aan het eind van de week uitgeloot en win je een leuke prijs! Iedereen die de speurtocht afmaakt krijgt een klein ijsje van de Wigwam. Deelname gratis. Start en finish bij de Brandaris.

AFGELAST:
De speurtocht op vrijdag 17 mei gaat helaas niet door.

Daarnaast zijn de gehele week leuke acties bij onderstaande winkeliers. Kijk op de socials of website van de bedrijven voor meer informatie.

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief