Wellness op terschelling

Wellness op Terschelling

Helemaal tot rust komen, afstand nemen, ontspannen...

Terschelling is als eiland van rust en ruimte bij uitstek geschikt voor een wellness weekend of -week met ontspanning voor geest en lichaam.

Er zijn verschillende schoonheidssalons en sauna’s, onder meer bij de grotere hotels, waar vaak ook ontspannende massages en reikibehandelingen worden aangeboden. Maar er zijn ook huisjes, appartementen en parken die wellness faciliteiten hebben.

Hieronder vind je een aantal mogelijkheden:

Wil je meer aan je lichaamsconditie doen tijdens je verblijf op Terschelling? Dat kan natuurlijk ook! Aerobics, fitness, spinning, tennis, pilates en veel meer sportieve activiteiten zijn bij de VVV te bekijken en te boeken!

bedrijven overzicht

Bedrijven

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief