Retraite

Wilde Natuur Retraite op Terschelling

Ontdek in deze retraite wat Adem en Voeding uit de Natuur voor jouw Gezondheid en Innerlijke wereld kan betekenen.

Deze retraite is voor iedereen die terug wil naar meer verbinding en vertrouwen op zijn of haar intuïtie. Die gezondere beslissingen wil nemen en mooie uitdagingen niet uit de weg gaat. Als je daarnaast houdt van vrijheid, zee, strand, dans, zingen, natuur, ontspanning, stilte, een mooi gesprek, jezelf kunnen zijn, wandelen, fietsen, lachen, ademoefeningen, meditatie en eten uit de natuur……

dan is dit jouw reis!

Je hoeft geen ervaring te hebben in dat wat wij aanbieden. Het gaat om je eigen ontdekkingsreis en je eigen pad. De reis is zowel geschikt voor mannen als vrouwen. Je hebt voldoende mogelijkheid om alleen te zijn en je terug te trekken. Niks moet alles mag!

Datum: 15 - 18 maart 2024
Prijs: € 622,00 p.p. op basis van een gedeelde kamer met 1 persoonsbed
Inclusief: Het programma, 3x Ontbijt, 3x Lunch, 3x Diner, Fruit, Lekkere versnaperingen, overnachtingen, handdoeken en beddengoed, koffie/thee.

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief