Fietsen op Terschelling door de bossen en duinen van het eiland

Fietsen op Terschelling

Fietsen op Waddeneiland Terschelling

Terschelling laat zich uitstekend verkennen op de fiets. Er is een uitgebreid netwerk aan fietspaden, dat je op alle mooie plekjes van het eiland brengt. Je kunt je eigen fiets meenemen, maar ook een fiets huren op het eiland bij de vele fietsverhuurbedrijven.

Bij sommige fietsverhuurders kun je vanaf de haven je fiets meenemen en word je bagage door de fietsverhuurder naar de accommodatie gebracht. En heeft u onderweg een lekke band, dan is een telefoontje vaak al voldoende en wordt er zo snel mogelijk een nieuwe fiets gebracht.  

Kijk HIER voor een overzicht van alle fietsverhuurders op Terschelling.

Sporen in het Zand Fietsroute

Je kunt natuurlijk zelf je weg kiezen over het eiland met de VVV eilandkaart, maar ook bijvoorbeeld de ‘Sporen in het Zand’ fietsroute volgen. Deze tocht, die zo’n 40 kilometer lang is, voert langs allerlei plekken op het eiland met historische of culturele waarde. Afhankelijk van de windrichting fietst u de route naar keuze met de klok mee of tegen de klok in. Het routeboek is rijk geillustreerd en te bestellen via onze webwinkel.