Kerst schepen verlicht Terschelling

Kerstdagen op Terschelling

Kerstdagen op Terschelling

Rondom de kerstdagen is er van alles te beleven op het hele eiland. Van speciaal georganiseerde excursies tot aan winterse wandelingen, kerstmarkten en muzikale avonden. Verschillende winterse huifkartochten en wandelingen in combinatie met snert, appelflappen en glühwein geven je dat ware kerst- en eilandgevoel tegelijkertijd. Op tweede kerstdag wandel je de calorieën van het kerstdiner eraf tijdens de Kerstwandeltocht.

Op 28 december wordt het einde van 2023 gevierd tijdens de Midwintermarkt in Midsland. Gezellige muziek, lekkere hapjes en drankjes en leuke kraampjes zorgen voor ultiem plezier om het jaar af te sluiten. Tijdens oud en nieuw liggen er in de haven en jachthaven van West-Terschelling allerlei verlichte schepen. Tijdens een avondwandeling over de haven geeft dit een mooie sfeer.

Om 2024 fris en fruitig te beginnen is er voor de echte bikkels op 1 januari de Nieuwjaarsduik in de Noordzee bij Midsland. Voor een ontspannen start van het nieuwe jaar zijn er genoeg wellness faciliteiten op het eiland om even helemaal tot rust te komen.

Wil je het nieuwe jaar actief beginnen, ga dan lekkere spetteren in het zwembad, schaatsen op de ijsbaan van MooiWeer of dans met de kinderen de calorieën er af tijdens de kinderdisco bij de OKA 18 op 3 januari.

Evenementen:

Overige evenementen:

24 Kerst koopzondag, Midsland, 12:00 - 16:00 uur
31 Kerst koopzondag, Midsland, 12:00 - 16:00 uur

Meer Kerst

Activiteiten:

18 jul25 julBewerken

18–25 juli 2024

0 excursies

juli ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

augustus ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief