Dark sky terschelling

Dark Sky Terschelling

In natuurgebied De Boschplaat op Terschelling is er nog echte duisternis. Echt donkere nachten met een prachtige, door sterren en maan verlichte hemel. Of juist pikdonker bij nieuwe maan of een bewolkte hemel.

Terschelling behoort officieel tot de meest donkere plekken in de wereld. En daarmee heeft Nederland zijn eerste Dark Sky Park. Een predikaat om trots op te zijn!

Dark Sky Parken zijn gebieden in de wereld waar de nachtelijke duisternis optimaal tot zijn recht komt en waar mensen uitgenodigd worden te komen genieten van de natuur. Je hoeft echt geen telescoop te hebben om de sterren te bewonderen. De Melkweg is bij helder weer goed te zien met het blote oog, en nog beter met een gewone verrekijker! Het enige wat u moet doen is eropuit trekken. Te voet, met of zonder gids, te paard of met een huifkar, tijdens de Nacht van de Nacht bijvoorbeeld...

Meer informatie: Dark Sky Park de Boschplaat en Dark Sky Terschelling

Meer Dark Sky

Dark Sky Excursies

25 jul1 augBewerken

25 juli – 1 augustus 2024

0 excursies

juli ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

augustus ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief