Huifkartochten paardrijden excursies en activiteiten

Huifkartochten & paardrijden | Excursies en activiteiten

Huifkartochten
Een huifkartocht op Terschelling wordt op Terschelling 'op 'e riid' genoemd. Dit is de manier om de ongerepte natuur van Terschelling te leren kennen. Ontdek het eilandgevoel samen met de bokkerijder, welke altijd in is voor een waargebeurd verhaal, die hij of zij in geuren en kleuren zal vertellen. Veelal wordt er gezorgd voor een natje en een droogje.

Paardrijden
Paardrijden op Terschelling is een leuke bezigheid en er zijn veel ruiterroutes. Op de rug van een paard kun je het eiland op een andere manier leren kennen. Of je nu beginner of gevorderde bent, er is voor iedereen een tocht op maat.

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief