Paardrijden op terschelling

Paardrijden op Terschelling

Struin door de duinen en de bossen, deinend op de rug van je paard en galoppeer op volle snelheid over het strand. Kom genieten van de afwisselende landschappen op Terschelling, langs de meer dan 100 kilometer aan ruiterpaden en natuurlijk op het brede strand, 365 dagen per jaar en in ieder jaargetijde een belevenis.

Galopperen met de branding aan je voeten, draven door de bossen, wat een geweldige ervaring! Jaarlijks zijn er leuke activiteiten en evenementen zoals de Dag van het Paard, draverijen en er zijn diverse tuigwedstrijden. Voor de kinderen zijn er pony´s op de Prairie en er zijn spannende demonstraties met de paardenreddingboot. Extra bijzonder zijn de mogelijkheden van zwemmen met paarden en paardencoaching. En natuurlijk vele mooie en leerzame huifkartochten. Kortom, veel plezier voor paardenliefhebbers!

Zie ook:

Excursies met paarden

7 okt.14 okt.Bewerken

7–14 oktober 2022

0 excursies


De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief