Met je eigen paard naar terschelling

Met je eigen paard naar Terschelling

Is er iets leukers dan met je eigen paard op vakantie te gaan? Op Terschelling, waar je in ieder jaargetijde over het strand kunt rijden, wordt dat een fantastische ervaring. Een stalling is zo geregeld.

Overtochten
Rederij Doeksen biedt de meest gangbare overtocht naar het eiland met vaste afvaartijden. Een auto met trailer kost rond de 280 euro, tot 10 meter lengte. Elke extra halve meter kost ongeveer 15 euro extra. (Prijzen onder voorbehoud).

Vind meer informatie op de webpagina van Rederij Doeksen.

Rederij Wadden Transport biedt ook mogelijkheden. Meer informatie vind je hier.

Het paspoort van je paard en geldige inentingsbewijzen zijn verplicht bij de overtocht.

Zie ook:

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief