Wandelen op terschelling

Wandelen op Terschelling

Met ruim 200 kilometer aan wandelpaden, het brede strand en onverharde wegen zijn de mogelijkheden voor wandelaars eindeloos, het hele jaar door. Het Waddeneiland Terschelling is groots voor wandelaars. De VVV en Staatsbosbeheer hebben prachtige, afwisselende wandelroutes uitgezet door de zeven verschillende landschapstypes. In afstand variëren de routes van vier tot vijftien kilometer, of je kiest voor aansluitende routes het eiland rond. In de diverse gidsjes staan deze routes beschreven, met allerlei wetenswaardigheden onderweg.

Netwerk wandelknooppunten
Staatsbosbeheer stelde samen met de Stichting 'Sporen in het zand' en de VVV de meest complete wandelroutes en wandelgids voor Terschelling samen. De wandelroutes zijn bebakend met paaltjes en je leest over de geschiedenis en landschappen. Het wandelnetwerk is opgebouwd met trajecten die over het hele eiland lopen en bestaan uit middellange en lange wandelingen. Voor meer plezier en beleving in de natuur is een beknopte veldgids toegevoegd.

Bekijk en bestel deze unieke wandelgids hier.

Overzicht Excursies

28 mei4 junBewerken

28 mei – 4 juni 2024

0 excursies

mei ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

juni ‘24

ma
di
wo
do
vr
za
zo

De zekerheid van:

VVV Terschelling

Veilig betalen met:

VVV Terschelling

Aanmelden

Wil je persoonlijke tips voor je vakantie? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief